نکاتی در خصوص خرید آنلاین بلیط

خرید آنلاین بلیط

۱- پس از خرید بلیط از سایت ساحل گشت ، بلیط خریداری شده بلافاصله به ایمیل شما ارسال می گردد .

۲- بلیط را می توانید خودتان چاپ کنید و پرینت گرفته شده به منزلۀ بلیط رسمی بوده و معتبر می باشد .

۳- اگر پس از خرید ، بلیط را در ایمیل خود مشاهده نکردید ، پس از بررسی بیشتر و مشاهدۀ سایر بخش های ایمیلتان اعم از Spam و …، در صورتی که بلیط را مشاهده ننمودید میتوانید بلافاصله با پشتیبانی به شمارۀ  ۵۷۸۳۵ – ۰۲۱  و  شمارۀ  ۰۹۱۹۸۰۴۰۵۶۸  تماس حاصل نمایید تا کارمندان مربوطه در بخش فروش بلیط در ساحل گشت مشکل را حل نموده و یا بلیط را برای شما ارسال نمایند .

۴- در پروازهای سیستمی معمولأ ارائه مدرک شناسایی معتبر و شماره بلیط در فرودگاه کافی است ولی در خصوص پروازهای چارتری ارائه پرینت بلیط و کارت شناسایی معتبر الزامی است ( مدرک شناسایی معتبر شامل ارت ملی و پاسپورت می باشد ) .

۵- بار مجاز برای هر مسافر در هر یک از شرکت های هواپیمایی با توجه به ضوابط یا محدودیت حمل بار به دلیل نوع پرواز متغیر می باشد .

۶- بعد از خریداری بلیط امکان تغییر نام مسافر ممکن نیست و این کار فقط با کنسل کردن بلیط و صدور بلیط جدید میسر می باشد. پس دقت نمایید مشخصات مسافرین به طور دقیق ثبت گردد .

۷- کلیۀ بلیط های خریداری شده در بخش پنل کاربری شما ضبط می گردد و در هر مقطع می توانید هر یک از آنان را پرینت بگیرید .

۸- برای خرید بلیط باید از یکی از کارت های بانکی استفاده نمایید ، ضمن اینکه داشتن رمز دوم ضروری است و برای این کار شما می توانید از هر یک از خودپردازهای بانکی نسبت به اخذ رمز دوم اقدام نمایید .

۹- در پروازهای داخلی ۲ ساعت و در پروازهای خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید .

۱۰- هر گونه تغییرات در ساعات پرواز یا کنسلی پرواز ، حتی الامکان از طریق ارسال پیام به موبایل و ایمیل شما صورت می‌پذیرد پس در ثبت اطلاعات موبایل و ایمیل خود دقت نمایید .

۱۱- بلیط هایی که از سایت اینترنتی ساحل گشت تهیه می گردد ، صرفأ از طریق همین سایت قابل استرداد می باشد .

۱۲- در صورتی که پرواز بیش از ۲ ساعت تأخیر داشته باشد ، مسافر می تواند پس از ممهور کردن بلیط خود به مهر کانتر هواپیمایی مربوطه ، مبلغ بلیط خود را بدون جریمه دریافت نماید .

۱۳- مسافرین تا ۴ ساعت قبل از پرواز می توانند بلیط خود را کنسل نمایند ( و در این صورت بیشترین جریمه شامل این کنسلی خواهد بود ) .

۱۴- در صورتی که مبدأ پرواز شما از تهران می باشد ، با توجه به شرکت هواپیمایی مربوطه ، شما باید به ترمینال مربوطه مراجعه نمایید که به شرح ذیل می باشد :​

  • در خصوص پروازهای ایران ایر، ایران ایر تور، نفت، قشم ایر، آتا، معراج، زاگرس و کیش ایر به ترمینال شمارۀ  ۲ فرودگاه مهرآباد مراجعه نمایید .
  • در خصوص پروازهای تابان، آسمان، اترک، کاسپین و ماهان به ترمینال شماره  ۴  فرودگاه مهرآباد مراجعه نمایید .

۱۵- در مواردی دیده شده پس از خرید بلیط ، مبلغ از حساب شما کسر گردیده ولی به جای اینکه بلیط نمایش داده شود ، پیغام خطا ظاهر می شود. در این صورت خرید شما ناموفق بوده و پس از ۲  یا  ۳ ساعت مبلغ توسط سیستم بانکی به حساب شما بر می‌گردد .

۱۶- اگر مسافر دانشجو ، مسافر بالای ۶۰ سال ، جانباز یا از خانواده شاهد باشید شامل تخفیف می باشد ، لیکن برای اعمال این تخفیف باید به صورت حضوری و در شرکت ساحل گشت اقدام نمایید .مطابق ضوابط شرکت های هواپیمایی ، کنسل کردن بلیط یا تغییر تاریخ آن فقط از طریق کنسل کردن بلیط ( با جریمه ی مربوطه ) و صدور بلیط جدید امکان پذیر خواهد بود.

همچنین تاکید می گردد که برای خریدی بهتر حتماً قوانین و مقررات مربوط به تهیه بلیط را مطالعه فرمایید.

 ” سفری آسان و مطمئن با ساحل گشت “

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.