جاذبه های گردشگری کبک (قدیمی ترین شهر کانادا)

کبک کانادا

شهرهای زیادی در دنیا وجود دارند که دارای زیبایی های منحصر به فرد و جاذبه های دیدنی بسیار فوق العاده ای هستند، شهرهایی که سالانه توریست های زیادی را برای دیدن از خود جذب می کنند. از بهترین شهرهای دنیا که می توان به آن اشاره کرد، شهر کبک در کانادا است. این منطقه با اکوسیستمی جذاب دارای مکان هایی برای تفریح همچون اسکی، جاده های رویایی برای پیاده روی و همچنین دوچرخه سواری است. ارتفاعات کوهستانی کبک دارای یخچال های طبیعی، آبشار، دریاچه ها و غارهایی است که می توان فسیل های از جانوران و حیوانات ماقبل تاریخ را در آن ها یافت و از بودن در این محیط ها لذت برد .

اما بگذارید چند جاذبه گردشگری معروف کبک در کانادا را به شما معرفی کنیم :

قلعه La Citadelle

کبک کانادا

این قلعه یکی از زیبایی های کبک است که دارای ۱۰ ساختمان می باشد که با طراحی خاص خود بزرگترین قلعه در سال ۱۷۵۰ میلادی توسط فرانسوی ها ساخته شده، اما بعد ها انگلیسی ها این قلعه را بازسازی و توسعه دادند، باید گفت هدف از ساخت این قلعه جلوگیری از حمله احتمالی آمریکایی ها در قرن های  گذشته بوده است.

کلیسای Basilica of Sainte-Anne-de-Beaupré

کبک کانادا

این کلیسا از قدیمی ترین مکان های زیارتی در آمریکای شمالی است که در سال ۱۶۵۸ میلادی ساخته شده است و در نهایت در سال ۱۸۸۷ به کلیسا تبدیل شده است. در طراحی داخلی این کلیسا که به دوران قرون وسطی بر می گردد، نمادهایی از کمک های پزشکی و وسایلی مانند آن به چشم می خورد، ورودی این کلیسا با مجسمه های مذهبی زیبایی که دارد، جلوه ای خاص به خود گرفته است .

آبشار مانت مورنسی

کبک کانادا

این آبشار با ارتفاعی در حدود ۸۴ متر و عرض ۴۶ متر جزء آبشار های بزرگ و باشکوه محسوب می شود و شما می توانید برای دیدن از این آبشار از زیپ لاینی که روی آبشار کشیده شده است استفاده کنید و عکس های زیبایی را بگیرید.

شما می توانید خدماتی از قبیل ویزای توریستی کانادا یا تورهای کانادا را از ما بخواهید.

مطالب مرتبط

سوپر ویزا
ویزای شغلی کانادا
رفع ریجکتی کانادا

تورهای کانادا

آپارتمان توریستی در کانادا
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.