جاذبه های گردشگری پاتایا

PATTAYAA1 جاذبه های پاتایا

پاتایا یکی از مشهورترین شهرهای توریستی تایلند است ، فاصله این شهر تا بانکوک ۱۶۵ کیلومتر است که با ماشینهای ون توریستی تقریبا ۲ ساعته می توان آن را طی کرد . پاتایا با ساحل شنی تمیز محلی مناسب برای شنا وآفتاب گرفتن است . همچنین رستورانهای متنوع ارزان یا تشریفاتی ، تفریحات شبانه ، جت اسکی ، موج سواری ، اسکی روی آب و استفاده از چتر و حرکت در آسمان با قایقهای تندرو از دیگر جذابیت های این شهر به حساب می آید .
جمعیت این شهر حدود یک و نیم میلیون نفر است و همه ساله عده کثیری از توریستها برای بازدید به این شهر می روند اماکن دیدنی و توریستی در پاتایا عبارتند از : مزرعه کروکودیل ها – جزیره مرجانی – مینی سیام باغ استوائی نانگ نوچ – باغ وحش ببرها – دهکده فیلها

دهکده فیلها

Pattaya Elephant Village جاذبه های پاتایا

این محل در سال ۱۹۷۳ میلادی به منظور نگهداری از فیلهای ضعیف یا مریض ، تاسیس شد و هدف آن جلوگیری از مرگ زودرس برای فیلهائی بود که توان کار در جنگها و جابجائی درختان و بارها را نداشتند ، ولی بعد از مدتی مسئولین این دهکده متوجه شدند که این فیلها در عوض قادر به انجام برخی حرکات نمایشی مثل فوتبال یا رژه می باشند که مورد استقبال توریستها واقع گردید . همچنین در این دهکده تفریحات دیگری مانند قایق سواری در رودخانه ، بازدید از آبشار و جنگل نوردی و نیز آموزش ارتباط گیری و کنترل فیلها به شما ارائه می گردد .

جزیره مرجانی

coral island thailand جاذبه های پاتایا

جزیره مرجانی در پاتایا یکی از جاذبه های توریستی این منطقه به حساب می آید ، برای استفاده از این تور نیم روز شما از هتل به ساحل اصلی پاتایا می روید و از آنجا با قایقهای تندرو به سوی جزیره مرجانی حرکت می کنید طول این مسیر مهیج نیم ساعت می باشد ، ولی شما در میانه راه سری به کشتیهای قدیمی غول پیکر و از کار افتاده می زنید و از عرشه آن ، با چتر و توسط قایقهای تندرو به آسمان صعود خواهید کرد ، و با قایق بر فراز دریا و با چتر حرکت خواهید کرد ، در خاتمه نیز قایق با مهارتی باور نکردنی شما را بر روی عرشه کشتی قدیمی ، فرود می آورد . سپس در ادامه مسیر به جزیره مرجانی می رسید . در آنجا می توانید از تفریحات ساحلی با نهار بهره مند شده و در آب این جزیره که بسیار زلال و نسبتا خنک می باشد ، تنی به آب بزنید . و بعد از ۴ ساعت به ساحل پاتایا مراجعت خواهید کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *