جاذبه های گردشگری پاتایا

پاتایا

پاتایا یکی از مشهورترین شهرهای توریستی تایلند است ، فاصله این شهر تا بانکوک ۱۶۵ کیلومتر است که با ماشینهای ون توریستی تقریبا ۲ ساعته می توان آن را طی کرد . پاتایا با ساحل شنی تمیز محلی مناسب برای شنا وآفتاب گرفتن است . همچنین رستورانهای متنوع ارزان یا تشریفاتی ، تفریحات شبانه ، جت اسکی ، موج سواری ، اسکی روی آب و استفاده از چتر و حرکت در آسمان با قایقهای تندرو از دیگر جذابیت های این شهر به حساب می آید .
جمعیت این شهر حدود یک و نیم میلیون نفر است و همه ساله عده کثیری از توریستها برای بازدید به این شهر می روند اماکن دیدنی و توریستی در پاتایا عبارتند از : مزرعه کروکودیل ها – جزیره مرجانی – مینی سیام باغ استوائی نانگ نوچ – باغ وحش ببرها – دهکده فیلها

دهکده فیلها

پاتایا

این محل در سال ۱۹۷۳ میلادی به منظور نگهداری از فیلهای ضعیف یا مریض ، تاسیس شد و هدف آن جلوگیری از مرگ زودرس برای فیلهائی بود که توان کار در جنگها و جابجائی درختان و بارها را نداشتند ، ولی بعد از مدتی مسئولین این دهکده متوجه شدند که این فیلها در عوض قادر به انجام برخی حرکات نمایشی مثل فوتبال یا رژه می باشند که مورد استقبال توریستها واقع گردید . همچنین در این دهکده تفریحات دیگری مانند قایق سواری در رودخانه ، بازدید از آبشار و جنگل نوردی و نیز آموزش ارتباط گیری و کنترل فیلها به شما ارائه می گردد .

جزیره مرجانی

پاتایا

جزیره مرجانی در پاتایا یکی از جاذبه های توریستی این منطقه به حساب می آید ، برای استفاده از این تور نیم روز شما از هتل به ساحل اصلی پاتایا می روید و از آنجا با قایقهای تندرو به سوی جزیره مرجانی حرکت می کنید طول این مسیر مهیج نیم ساعت می باشد ، ولی شما در میانه راه سری به کشتیهای قدیمی غول پیکر و از کار افتاده می زنید و از عرشه آن ، با چتر و توسط قایقهای تندرو به آسمان صعود خواهید کرد ، و با قایق بر فراز دریا و با چتر حرکت خواهید کرد ، در خاتمه نیز قایق با مهارتی باور نکردنی شما را بر روی عرشه کشتی قدیمی ، فرود می آورد . سپس در ادامه مسیر به جزیره مرجانی می رسید . در آنجا می توانید از تفریحات ساحلی با نهار بهره مند شده و در آب این جزیره که بسیار زلال و نسبتا خنک می باشد ، تنی به آب بزنید . و بعد از ۴ ساعت به ساحل پاتایا مراجعت خواهید کرد .

“شما می توانید خدماتی از قبیل تورهای آسیا را نیز از ما بخواهید”

تورهای آسیا

تور مالزی
تور ارمنستان
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.