ارائه سیستم فروش آنلاین بلیط سیستمی و چارتری به آژانس های محترم

Capture فروش سیستم آنلاین بلیط سیستمی و پارسی

شرکت ساحل گشت با ۲۳ سال سابقه و درک شرایط و نیاز های دفاتر خدمات مسافرتی و به منظور کمک به بهبود روند خدمات رسانی به مسافرین ( توسط دفاتر مسافرتی ) شرایطی را فراهم آورده که دفاتر همکار بتوانند سیستم فروش آنلاین خودشان را داشته باشند.

قرارداد همکاری فروش سیستم آنلاین

0123 travel 800x480 فروش سیستم آنلاین بلیط سیستمی و پارسی
در این طرح دفاتر مسافرتی همکار می توانند با عقد قرارداد همکاری با شرکت ساحل گشت پنل کاربری و رزرواسیون بلیط های داخلی و خارجی کلیه شرکت های هوایی را روی سایت خود و به نام و لوگوی خود داشته باشند و حتی قادر خواهند بود با دادن  نام کاربری و رمز عبور به دیگران ، آژانس ها و شرکت های زیرمجموعه خود را داشته باشند.

برای این منظور لازم است در مرحله اول قرارداد همکاری را تکمیل نمایند و مسئول IT یا شرکتی را که سایت شرکت را ساخته ، به ساحل گشت اعلام کنند تا عملیات تهیه و تحویل پنل کاربری ظرف کمتر از یک هفته صورت پذیرد.

airport travel today 171109 tease c786e02046c7baaacf6bc3a7b3e538fb فروش سیستم آنلاین بلیط سیستمی و پارسی

به همکارانی که قرارداد همکاری را با ساحل گشت منعقد می کنند ، صورت حساب های هفتگی یا پانزده روزه داده خواهد شد ، و این به معنای این خواهد بود که قادر هستید بدون پرداخت وجه ، بلیط های داخلی و خارجی خود را صادر نمایید و مبلغ آن را پس از ارسال صورت حساب ، پرداخت نمایید.

به امید همکاری روز افزون – ساحل گشت