فروش سیستم آنلاین

شرکت ساحل گشت با ۲۳ سال سابقه و درک شرایط و نیاز های دفاتر خدمات مسافرتی و به منظور کمک به بهبود روند خدمات رسانی به مسافرین ( توسط دفاتر مسافرتی ) شرایطی را فراهم آورده که دفاتر همکار بتوانند سیستم فروش آنلاین خودشان را داشته باشند.

قرارداد همکاری فروش سیستم آنلاین

در این طرح دفاتر مسافرتی همکار می توانند با عقد قرارداد همکاری با شرکت ساحل گشت پنل کاربری و رزرواسیون بلیط های داخلی و خارجی کلیه شرکت های هوایی را روی سایت خود و به نام و لوگوی خود داشته باشند و حتی قادر خواهند بود با دادن  نام کاربری و رمز عبور به دیگران ، آژانس ها و شرکت های زیرمجموعه خود را داشته باشند.

برای این منظور لازم است در مرحله اول قرارداد همکاری را تکمیل نمایند و مسئول IT یا شرکتی را که سایت شرکت را ساخته ، به ساحل گشت اعلام کنند تا عملیات تهیه و تحویل پنل کاربری ظرف کمتر از یک هفته صورت پذیرد.

به همکارانی که قرارداد همکاری را با ساحل گشت منعقد می کنند ، صورت حساب های هفتگی یا پانزده روزه داده خواهد شد ، و این به معنای این خواهد بود که قادر هستید بدون پرداخت وجه ، بلیط های داخلی و خارجی خود را صادر نمایید و مبلغ آن را پس از ارسال صورت حساب ، پرداخت نمایید.

 

به امید همکاری روز افزون – ساحل گشت

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.