تور نمایشگاه بین المللی سیم و کابل ، لوله و تیوپ wire- tube

( آلمان – شهر دوسلدورف )

۲۷ الی ۳۱ فروردین – ( ۱۶ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۸ )

wiretube exhibition germany آلمان   نمایشگاه سیم و کابل ، لوله و تیوپ 27 الی 31 فروردین 97

نمایشگاه بین المللی tube- wire لوله و تیوپ ، ماشین آلات ، تکنولوژي کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، ماشین آلات پردازش و تولید تیوپ ، ماشین آلات دوم ، تولیدات سیم و فنر.

تعداد غرفه گذاران در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰۰ شرکت می باشند که محصولات خود را در مساحت بالغ بر ۴۸۵۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته که در دوره قبلی این نمایشگاه ۳۴۸۰۰ نفر بازدید کننده و علاقمند به این نمایشگاه رضایت کامل را اعلام کرده اند ، سیکل برگزاري این نمایشگاه دو سالانه است. تعداد غرفه گذاران بیش از ۱۵۰۰ شرکت می باشند که محصولات و تکنولوژي خود را در مساحت بالغ بر ۵۷۴۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته که در دوره قبلی این نمایشگاه ۳۸۸۰۰ نفر بازدید کننده و متخصص و علاقمند به این نمایشگاه رضایت کامل خود را اعلام نموده اند.

خدمات : اخذ ویزاي شینگن ( با دعوتنامه رسمی ) ، بلیط رفت و برگشت ، ( ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی ) ، اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه (در موقعیتی مناسب ) ، گشت شهري ، کارت ورود به نمایشگاه ، و راهنماي فارسی زبان و محلی و بیمه مسافرتی.

نکته : نرخ کلاس پروازي بر اساس پایین ترین نرخ تنظیم گردیده و در صورتی که نرخ افزایش یابد مابه التفاوت اخذ می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقاي فراهانی یا خانم ها کاشفی ، حقیري ، آزاده و خنجري با شماره ۵۷۸۳۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.