تور نمایشگاه بین المللی سیم و کابل ، لوله و تیوپ wire- tube

( آلمان – شهر دوسلدورف )

۲۷ الی ۳۱ فروردین – ( ۱۶ الی ۲۰ اپریل ۲۰۱۸ )

نمایشگاه بین المللی tube- wire لوله و تیوپ ، ماشین آلات ، تکنولوژی کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، ماشین آلات پردازش و تولید تیوپ ، ماشین آلات دوم ، تولیدات سیم و فنر.

تعداد غرفه گذاران در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰۰ شرکت می باشند که محصولات خود را در مساحت بالغ بر ۴۸۵۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته که در دوره قبلی این نمایشگاه ۳۴۸۰۰ نفر بازدید کننده و علاقمند به این نمایشگاه رضایت کامل را اعلام کرده اند ، سیکل برگزاری این نمایشگاه دو سالانه است. تعداد غرفه گذاران بیش از ۱۵۰۰ شرکت می باشند که محصولات و تکنولوژی خود را در مساحت بالغ بر ۵۷۴۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته که در دوره قبلی این نمایشگاه ۳۸۸۰۰ نفر بازدید کننده و متخصص و علاقمند به این نمایشگاه رضایت کامل خود را اعلام نموده اند.

خدمات : اخذ ویزای شینگن ( با دعوتنامه رسمی ) ، بلیط رفت و برگشت ، ( ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی ) ، اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه (در موقعیتی مناسب ) ، گشت شهری ، کارت ورود به نمایشگاه ، و راهنمای فارسی زبان و محلی و بیمه مسافرتی.

نکته : نرخ کلاس پروازی بر اساس پایین ترین نرخ تنظیم گردیده و در صورتی که نرخ افزایش یابد مابه التفاوت اخذ می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقای فراهانی یا خانم ها کاشفی ، حقیری ، آزاده و خنجری با شماره ۵۷۸۳۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.