تور نمایشگاه بین المللی تجهیزات مهندسی پزشکی و بهداشت – Medtec

( آلمان – شهر اشتوتگارد )

۲۸ الی ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ – ( ۱۷ الی ۱۹ اپریل ۲۰۱۸ )

MEDICA آلمان   نمایشگاه تجهیزات مهندسی پزشکی 28 الی 30 فروردین 97

نمایشگاه Medtec Europe شامل ماشین آلات با کیفیت بیمارستان ها ، محصولات ویژه پزشکی ، ابزار آزمایش و تست ، تجهیزات نمایشگاه قلبی ، عروقی ، ابزار و وسایل ارتوپدي ، تجهیزات جراحی و تجهیزات تشخیص طبی ، ماشین آلات و دستگاه هاي بیمارستانی ، راهکارهاي بسته بندي ، محصولات مراقبت پزشکی خانگی ، داروهاي ریوي ، تجهیزات تصویري پزشکی ، رادیولوژي و ابزار پلاستیکی پزشکی ، ابراز آلات اتوماتیک پزشکی ، ابزار آلات اورژانسی محصولات توانبخشی بیهوش کننده ها ، تدارکات ورزشی پزشکی و دیگر لوازم مرتبط . به عنوان یکی از قسمت هاي هیجان انگیز این قسمت یکی از فاکتورهاي کلیدي این نمایشگاه نوآوري هاي سلامتی دیجیتال می باشد.

این نمایشگاه نیاز رو به افزایش به دیجیتال سازي و راه حل هاي دیجیتال در تمام بخش هاي زنجیره تولید ابزارهاي دارویی دارد به همین دلیل این نمایشگاه تمرکز ویژه اي بر روي سلامتی دیجیتال و تکنولوژي آن در دوره بعدي خود دارد . امکان ملاقات با تولیدکنندگان اصلی ، تامین کنندگان و توزیع کنندگان و بررسی آخرین دستاورد هاي محصولات از سرتاسر جهان . شما همچنین می توانید شرکت خودتان را در این نمایشگاه تبلیغ نمایید. تعداد غرفه گذاران بیش از ۶۸۰۰ شرکت می باشد که از ۷۶ کشور جهان گردهم جمع شده و محصولات و تکنولوژي خود را در مساحت بالغ بر ۶۵۵۰۰ متر مربع به نمایش گذاشته که در دوره قبلی این نمایشگاه ۴۲۰۰۰ نفر بازدید کننده و متخصص و علاقمند داشته و رضایت کامل خود را اعلام نموده اند.

خدمات : اخذ ویزاي شینگن ( با دعوتنامه رسمی ) ، بلیط رفت و برگشت ، ( ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی ) ، اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه (در موقعیتی مناسب ) ، گشت شهري ، کارت ورود به نمایشگاه ، و راهنماي فارسی زبان و محلی و بیمه مسافرتی.

نکته : نرخ کلاس پروازي بر اساس پایین ترین نرخ تنظیم گردیده و در صورتی که نرخ افزایش یابد مابه التفاوت اخذ می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آقاي فراهانی یا خانم ها کاشفی ، حقیري ، آزاده و خنجري با شماره ۵۷۸۳۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.