ساحل گشت در راستای ایجاد تسهیلات برای متقاضیان ویزای توریستی اقدام به اخذ وقت سفارت برای مصاحبه در کلیه سفارتخانه های اروپایی و غیراروپایی از تهران می نماید .

خدمات وقت سفارت های اروپایی در تهران

وقت سفارت ویزای شینگن

تاریخ اعتبار : تا اطلاع ثانوی

شما می توانید علاوه بر “وقت سفارت”، تنظیم و تکمیل مدارک مربوط به ویزای شینگن را نیز مطابق موارد ذیل به ما بسپارید:

  • پرینت رزرو واقعی پرواز
  • واچر رسمی هتل قابل استعلام از سوی سفارت
  • بیمه نامه معتبر مسافرتی
  • تکمیل فرم شنگن و مشاوره تکمیل سایر مدارک

نکته : بسیاری از متقاضیان ویزا علیرغم دارا بودن شرایط مناسب، متاسفانه به دلیل عدم ارائه “صحیح” مدارک  دچار مشکل در روند درخواست ویزا می گردند.
کارشناسان ساحل گشت با تجربه فراوان، بهترین شیوۀ تهیه و ارائه مدارک را مد نظر داشته و روند پرونده شما را به خوبی پیش خواهند برد.

گرفتن وقت و تحویل مدارک – ویزای شینگن

از سال ۱۳۹۴ به بعد به مرور فعالیت مربوط به انگشت نگاری – عکس برداری و تحویل مدارک بسیاری از کشور‌های اروپایی  به شرکت VFS Global واگذار گردید.
این کلیه عملیات مربوط به ارائه وقت سفارت، انگشت نگاری، عکس برداری و تحویل مدارک و فرم‌های مورد نیاز از متقاضیان ویزا را به عهده دارد، بنابراین لازم است کلیه متقاضیان شخصا در موعد تعیین شده در VFS حضور داشته باشند.
مراکز VFS در واقع مرکز پذیرش درخواست ویزا هستند و پس از اخذ کلیه مدارک و اطمینان از صحت آنان ، مدارک را عینا در قالب یک پکیج به سفارت مربوطه ارسال می‌نماید و مسئولین مربوطه در سفارت‌ها، نسبت به بررسی نهائی اقدام و نظر خود را بابت صدور یا عدم صدور ویزا برای متقاضی اعلام می‌نمایند.
دفاتر VFS هیچ گونه نقشی در صدور ویزا نداشته و صرفا مدارک ارائه شده از سوی متقاضی ویزا را به سفارت ارائه می‌نمایند، این مراکز با مجوز رسمی از سوی سفارت‌های مربوطه، مسئولیت این فعالیت را به عهده دارند.

آدرس برخی از دفاتر VFS کشور‌ها

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

شنگن

ویزای کانادا

استرالیا

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید...

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *