تور گردشگری کانادا

کانادا از نظر مساحت دومین کشور روی زمین است. این کشور از سمت غرب به اقیانوس آرام Pacific Ocean و از سمت شرق به اقیانوس اطلس Atlantic Ocean ختم می شود. این کشور از شمال هم به وسیله اقیانوس منجمد شمالی Arctic Ocean محدود شده است. البته بخشی از مرز غربی کانادا هم مرز با آلاسکاست که یکی از ایالت های کشور آمریکا محسوب می شود.

وضعیت مرز جنوبی متفاوت است. بخشی از مرز جنوبی کانادا به خاک آمریکا ختم می شود. بخش دیگر آن از میان یکی از دریاچه های عظیم Great Lakes عبور می کند. این دریاچه های آب شیرین به ترتیب از غرب به شرق دریاچه سوپریر Superior Lake، دریاچه هیوران Lake Huron، دریاچه اری Lake Erie و دریاچه انتاریو Lake Ontario نام دارند. دریاچه سوپریر بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان است. نقشه زیر آنچه در این دو پاراگراف مطرح شد را نشان می دهد.

تور کانادا :

برای آن دسته از توریست هایی که علاقه مند به دیدن دنیایی از تلفیق طبیعت و مدرنیته هستند، عالی خواهد بود. سرزمین Canada در میان اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی قرار گرفته است و آب و هوای شهرهایی چون تورنتو و ونکوور در این کشور فوق العاده است. البته اگر به مناطق شمالی تر چون کبک بروید، هوای سرد و همیشه برفی محیط متفاوتی را برایتان عرضه خواهد کرد، که باز می تواند فوق العاده جذاب باشد.

تور کانادا یکی از تورهایی‌ست که بسیاری از گردشگران جهان آرزوی آن را دارند و آن‌هایی که توانسته‌اند به کانادا سفر کنند، گردشگری کانادا را سفری خاص و باورنکردنی توصیف کرده‌اند. طبیعت کانادا در تمام فصول سال ویژگی‌هایی جالب دارد، اما شاید بسیاری از گردشگران  تابستان را برای مسافرت به کانادا انتخاب کنند. این طبیعت خاص که تمام نقطه‌های قوت گردشگری را در خود دارد، مهم‌ترین عامل برای جذب گردشگران به تور کانادا است.