دعوتنامه برای ویزای کانادا

در صورتی که قصد سفر به کانادا را داشته باشید و یکی از اعضاء خانواده یا اقوام شما ساکن کانادا باشد، بهتر است برای اقدام و درخواست ویزا، دعوتنامه از وی داشته باشید. معمولا این قبل دعوتنامه ها برای کسانی که قصد مسافرت به کانادا برای گردشگری ونیز بازدید از اقوام را دارند ، بکار می‌آید. ولی حتی اگر قصد شما از مسافرت به کانادا ، صرفاً بازدید نباشد نیز دعوتنامه می تواند عامل مثبتی باشد. مثلا اگر در مرز ورود به کانادا ، افسر BSO از شما سوال کند که به چه دلیلی به کاندا آمده‌اید، ارائه دعوتنامه بسیاری از سوالات را خواهد داد و از سوالات بیشتر که میتواند باعث دردسرهای احتمالی شود، جلوگیری خواهد نمود.

اگر شما با ویزای توریستی (TRV) قصد ورود به کانادا را داشته باشید ، باید ضوابط و شرایط مندرج “در جدول تمکن”ادارۀ مهاجرت را داشته باشید. و حتی پس از اخذ ویزای توریستی و در زمان ورود باید شرایط مالی قید شده در “جدول بودجه سفر” را نیز دارا باشید.

در هر صورت شما باید افسر مهاجرت را بابت موارد ذیل مطمئن سازید:

  • به چه دلیل به کانادا سفر میکنید؟
  • در مهلت قانونی ویزا، خاک کانادا را ترک خواهید کرد؟  (عوامل مادی و معنوی موثر در این زمینه قوی هستند؟)
  • در زمان حضور در کانادا از نظر مالی توان تأمین مخارج مورد نیاز برای اسکان، خوراک، ترانسفر و غیره را دارید؟

معمولا دعوتنامه تا حدود زیادی به این سوالات جواب می‌دهد.

دعوتنامه رسمی توریستی از کانادا

دعوت کننده باید طی درخواستی، رابطه خود با دعوت شونده و شرایط کاری و مالی خود را همراه با مدارک اقامتی و مدارک محل زندگی خود را ارائه نماید و صراحتاً اعلام نماید که دعوت شونده طی چه دورۀ زمانی به کانادا وارد و از آن خارج می‌شود. در صورتی که دعوت کننده، تعهد هزینه های دعوت شونده را در مدت اقامت بنماید، باید شرایط مالی مندرج در جدول تمکن مالی ادارۀ مهاجرت را دارا باشد و در غیر این صورت باید مدارک مربوط به توان مالی دعوت شونده ملاک تشخیص قرارداده شود. در هر صورت مدارک وابستگی عاطفی و مالی دعوت شونده، باید ضمیمه باشد.

بعضاً سوال می‌شود که آیا دعوتنامه باید توسط نوتاری تائید و مهر زده شود؟ و یا اینکه آیا باید این دعوتنامه توسط وکیل تنظیم گردد؟

جواب به این سوالات خیر است، زیرا قانون نگفته که شما باید از طریق وکیل اقدام نمائید یا الزامی به مهر نوتاری می‌باشد، لیکن به قول معروف “کار از محکم کاری عیب نمی‌کند” و ممهور نمودن درخواست خود به تائید (تائید امضاء) و مهر نوتاری، درخواست شما را موجه تر می‌نماید.

شرکت ساحل گشت با داشتن شرکت توریستی در کانادا (با مجوز رسمی دولت کانادا) اقدام به اخذ ویزای توریستی کانادا (با تنظیم دعوتنامه های توریستی) و نیز مشاوره برای دعوتنامه‌های فامیلی می‌نماید و حجم بالای قبولی متقاضیان، حکایت از دقت مضاعف کارشناسان ما در کلیۀ مراحل درخواست ویزا دارد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید  ۵۷۸۳۵-۰۲۱

امور آژانسها : ۸۸۴۵۱۶۱۶ ۸۸۴۵۴۰۰۰

 

controllopassaporto 0 افسر مهاجرت اطلاعات خود را از کجا می آورد
افسر مهاجرت اطلاعات خود را از کجا می آوردویزا از طریق پذیرش شغلیمهاجرت به کانادا از طریق فدرال یا استانی

 

%name ویزای توریستی کاناداfingerprint machine مهاجرت به کانادا و انگشت نگاری
دانشگاه های برتر در کانادا

ویزای تضمینی کانادا ! ! !

مهاجرت به کانادا و انگشت نگاری

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *