خدمات رفع ریجکتی ویزای کانادا

رفع ریجکتی کانادا

اقدام برای ویزای کانادا، یک فرآیند کاملا حرفه ای بوده و در صورتی که خودتان اقدام کنید و یا از افراد غیر متخصص کمک بگیرید احتمال اشتباه در تنظیم مدارک و نهایتا ریجکت شدن درخواست شما، توسط سفارت افزایش می یابد. اگر فریب افراد مدعی “ویزای تضمینی” را بخورید، این قبیل افراد برای آنکه مجبور به برگرداندن مبالغ دریافتی نشوند، مبادرت به مدرک سازی می کنند.
این کار بسیار خطرناک است زیرا مدرکی که از سوی شما ارائه می گردد، در سیستم اداره مهاجرت کانادا ثبت می شود و ممکن است پرونده شما را تا سال های سال سیاه کند، زیرا در این قبیل موارد، مسافر از مدارک ساخته شده توسط افراد سودجو، بی اطلاع است و اگر در آینده بخواهید اقدام به اخذ ویزای مهاجرتی نمایید، کل مراحل زندگی شما از سن ۱۸ سالگی تا زمان درخواست اقامت مورد بررسی قرار گرفته و مدارک لازم از شما مطالبه می شود که در اغلب موارد ، مدارک ارائه شده با مدارک ساختگی برای ویزای توریستی منطبق نبوده و از نظر اداره مهاجرت، ”  اظهار خلاف واقع ” صورت گرفته، که این امر می تواند پرونده ی مهاجرتی شما را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل باید از این قبیل افراد دوری کنید زیرا ادعای ایشان یا از روی نا آگاهی است یا از روی سوء نیت، که در هر دو صورت مشکل سازخواهد بود.

رفع ریجکتی کانادا

آیا درخواست شما برای ویزای کانادا ریجکت شده است ؟
کانادا به شما این امکان را می دهد که دوباره برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. کسانی که ریجکت شده اند ، به یاد دارند که در فاصله ی زمانی مورد نیاز برای آمدن جواب ، چقدر دلهره داشتند و مرتباً با خود می گفتند ” همین که جواب سریع نیامده نشانه این است که احتمالاً من ریجکت نمی شوم ” و یا باخود فکر می کردند ” الان جواب ها خوب می اید و اکثراً ویزا می شوند ، پس شانس من برای گرفتن ویزا بالاست ” و . .
ولی بعد از آمدن جواب و اعلام اینکه آفیسر قانع نشده که ………. به یکباره یأس و ناامیدی هجوم می آورد ، انگار که دنیا به اخر رسیده !
بسیاری از این قبیل افراد نیز با عجله و بدون مطالعه برای اینکه ” احتمال داشت قانون ویزای ۵ ساله برداشته شود ”
 یا برای اینکه ” دولت لیبرال در کانادا جای خود را به دولت تندرو ندهد ” سریعاً اقدام مجدد کردند و دوباره ریجکت شدند ، بسیاری نیز که در دفعات قبلی به دام افراد سودجو و بی مسئولیت افتاده بودند ، به دلیل جعل سند در پرونده شان و ارائه مدارک متناقض در اقدام های بعدی ، دچار شبه ” اظهار خلاف واقع ” نزد آفیسر ها شدند و ریجکتی پشت ریجکتی ….!

بهترین راه برای اقدام مجدد و افزایش احتمال ویزا شدن چیست ؟
اگر سابقه ریجکتی دارید و قصد اقدام مجدد برای اخذ ویزای کانادا را دارید ، بهتر است قبل از هر اقدامی توضیحات آفیسر بررسی کننده پرونده خود را ببینید ، این یادداشت ها که در زمان یررسی مدارک شما و توسط آفیسر در فایل شما ثبت می گردد ، علت اصلی رد شدن تقاضای ویزای شماست در اصطلاح به این یادداشت ها ” نوت آفیسر ” گفته می شود .

رفع ریجکتی کانادا

 حتماً مشاهده کرده اید که وقتی درخواست ویزای کانادا ریجکت می شود ، یک برگه به عنوان Refuse Letter  برای مسافر می‌آید و در آن علت ریجکتی به صورت ” جملاتی کلیشه ای ” اعلام می شود ، مثلاً می‌گوید :

” شما از نظر مالی مورد تائید واقع نشده‌اید “

 در چنین شرایطی ما نمی‌دانیم منظور آفیسر تمکن پائین است یا افزایش ناگهانی در حساب ؟ و شاید هم منظورش این بوده که تمکن مسافر با شغل و درآمدش همخوانی ندارد و یا….
توجه داشته باشید که گرفتن نوت آفیسر می‌تواند مشخص کننده علت دقیق ریجکتی باشد ، مثلا ( در همان مثال بالا ) می‌تواند مشخص کند که نظر آفیسر این بوده که  مسافر در پرینت بانکی خود ، ” ۳ مورد واریزی بالا داشته ” و ….

بنابراین برای هرگونه اقدام مجدد ، دریافت ” نوت آفیسر ” نکته کلیدی برای قبولی شما خواهد بود.

برای بدست آوردن این ” نوت ” باید شخصی از داخل خاک کانادا به وکالت از شما این کار را انجام دهد .
توجه داشته باشید که این شخص باید سیتی زن کانادا و یا شرکتی باشد که در خاک کانادا ثبت شده است نوت را می توان به صورت ” سی دی ” یا از طریق ایمیل تقاضا کرد و برای اخذ آن ۳۰ روز کاری مورد نیاز است .
” نوت آفیسر “را می توانید به ” صورت آنلاین ” از ما تقاضا نمائید .

جدول نرخی خدمات ویزای کانادا:

تور کانادا

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

مطالب مرتبط

ویزای کانادا
دعوتنامه کانادا
ویزای تحصیلی

مقالات مرتبط

افسر مهاجرت کانادا
سوپر ویزای والدین کانادا
درباره کانادا
17 پاسخ
 1. بردیا
  بردیا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من چندروز پیش رفتم انگشت نگاری کانادا مدارکم رو حضوری تحویل دادم که گفتند قسمت بارکد مدارک مشکل داره و دوباره پرینت گرفتند آخرسر امضا کردم وقتی از سفارت برگشتم متوجه شدم این امضای آخریم با مابقی امضاهای مدارکم فرق داره، چون ۲تا امضا دارم اصلا هواسم نبود به نظر شما اگر فقط یکی از امضاها با سایر امضاهای مدارکم فرق داشته باشه امکان ریجکت شدنم به این دلیل وجود خواهد داشت؟

 2. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  متأسفانه این مشکل در خصوص مواردی که به صورت فیزیکی به VAC برده می شود گاها مشاهده می گردد.
  بدین صورت که علیرغم اینکه در بسیاری از موارد مدارک مسافر مشکلی ندارد، ولی به بهانه های واهی با اخذ ۲۰ لیر ترکیه در VAC به مسافر اعلام می شود که مثلا بارکد شما خوانده نمی شود!! یا اینکه فلان قسمت (علیرغم اینکه ستاره دار نیست) اشتباه پر شده!و ظاهرا این مسئله گریبان گیر شما هم شده ولی مشکل این است که شما امضا درست را نزده اید و الان نگرانید.
  باید امیدوار باشید که آفیسر به این مسئله توجه نکند.

 3. بردیا
  بردیا گفته:

  خیلی ممنون از اینکه جواب دادید
  ببخشید من یه سوال دیگه داشتم اینکه من تاریخ مرخصی شغلیم رو دادم به سفارت از تاریخ ۲ فروردین ۹۸ – تا ۱۲ فروردین و شرح داده شده که باید ۱۵ فروردین سر کارم حاضر باشم امکانش هست تا قبل از اینکه این تاریخ برسه جوابم نیاد و بیشتر طول بکشه؟

 4. Fury
  Fury گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من درخواست ویزا کانادا کردم و منتظر جوابم، تو تراول هیستوریم ویزای شینگن ندارم
  ولی سابقه سفرم خوبه هند و کشور های همسایه رفتم به نظر شما شانس موفقیت اخذ ویزام پایین هستش؟

 5. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  اینکه جوابتان تا قبل از مرخصی شما بیاید،بستگی به تاریخ اقدام شما (انگشت نگاری)دارد و اینکه در زمان انگشت نگاری،مدت زمان اعلام شده توسط سفارت برای جواب به شما ،چه میزانی تعیین شده بوده .که این مهلت معمولا در مقاطع مختلف با هم فرق می کند.مثلا اگر شما یک ماه پیش اقدام می کردید مهلت جواب سفارت ۳۶ روز بعد تعیین می شد، ولی اگر امروز اقدام کنید، مهلت جواب ۸۶ روزه خواهد بود.

 6. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  اگر در ارائه مدارک شغلی و نیز وابستگی به ایران قوی عمل کرده باشید، ممکن است نداشتن شینگن موجب ریجکتی شما نشود ولی این موارد بیشتر در مورد شغل های قوی صادق است .

 7. مریم
  مریم گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من یکماه و نیم پیش از سفارت کانادا انگشت نگاری شدم خواستم ببینم اینکه تا الان جوابم نیومده شانس ویزا شدنم بالاس؟
  چون میگن معمولا اگه بخواهند رد کنند زیر یکماه جواب میدن!

 8. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  در مواردی دیده شده که جواب متقاضی بسیار سریع داده می شود که معمولا این جوابها منفی است زیرا مثلا متقاضی قبلا درخواست اقامت داده بوده و ریجکت شده و درخواست مجدد برای توریستی برای افسر مهاجرتی شبهه برانگیز می باشد.ولی در عین حال طول کشیدن مدت بررسی همیشه ناشی از کامل بودن پرونده و احتمال قبولی نیست،بلکه سفارت در مقطعی به دلیل حجم پرونده ها ، جواب را دیرتر می دهد،در مقطعی که شما اقدام کرده اید،جواب ها حدودا ۲ ماهه بوده و احتمالا تا ۲ هفته دیگر جواب شما خواهد آمد.
  به امید قبولی شما

 9. H.m
  H.m گفته:

  سلام وقت بخیر
  من در تاریخ ۲۴ دی انگشت نگاری شدم و امروز دقیقا یکماه شد
  خواستم ببینم به نظر شما احتمالا تا کی جواب میاد؟

 10. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من در تاریخ ۰۹/۱۱/۲۰۱۸٫ در انکارا انگشت نگاری انجام دادم الان با وجود ۹۴روز جوابی برای من ارسال نشده نشد ه که ریجکت شدم یا قبول !!
  فقط تنها اطلاعاتی دارم از سایت vfs با traking number چک میکنم که پیام‌میده در حال پرداش میباشد.. این پرداش زمان مشخصی نداره یا داره و این زمان تا کی میتونه باشه.. به نظر شما درصد موفق بودن با توجه به زمانی که طی شده مورد انتظار هست یا. یجکت میشم؟؟؟؟
  خواهش میکنم ‌اسخ دهید. متشکرم

 11. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  زمان اعلام نتیجه توسط سفارت ، در هر مقطع و متناسب با حجم پرونده های در دست اقدام متغیر می باشد ، زمانی که شما اقدام کرده اید ( ۱ ماه پیش ) ، روال جوابگویی ۹۲ روزه بوده و احتمالا جواب شما حدود ۱٫۵ تا ۲ ماه دیگر خواهد آمد .
  به امید قبولی شما

 12. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  مطابق روال متعارف در بررسی پرونده ها ، زمانی که شما اقدام کرده اید جواب ها نهایتا ۲ ماهه اعلام می گردیده است.بعضی پرونده ها برای بررسی بیشتر کمی طول می کشد.
  پیروز باشید

 13. طناز
  طناز گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید ثبت درخواست ویزا کانادا در روش حضوری زمان جوابگویش طولانیتر هست؟
  متاسفانه من روش درخواستم حضوری بود که میگن زمان جوابگویی حضوری از آنلاین طولانیتر خواهد بود!!!

 14. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  زمان جوابدهی ویزای کانادا از طریق فیزیکی ( حضوری ) با آنلاین معمولا تفاوتی ندارد.
  پیروز باشید

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.