اگر شما نیز به دنبال مهاجرت از طریق دریافت ویزای شغلی هستید، این مطلب برای شما مفید است. با توجه به اینکه کشور کانادا دارای ذخائر طبیعی فراوانی بوده و در حال رشد و توسعه می‌باشد، موقعیت بسیار خوبی برای کسانی است که دارای تخصص و مهارت در زمینه‌های گوناگون هستند تا با اخذ پذیرش شغلی، مسیر مهاجرت و اقامت دائم را طی کنند.

ویزای کانادا از طریق پذیرش شغلی

ویزای شغلی کانادا

بدیهی است که با توجه به محدودیت پذیرش شغلی از یک سو و تقاضای بالا از سوی متقاضیان، این روش برای مهاجرت، مشکلات و محدودیت‌های خود را دارد، لیکن در صورت اخذ پذیرش ویزای شغلی، شما خواهید توانست در نهایت اقامت دائم خود را بگیرد. پس از درخواست ویزای شغلی، متقاضی باید بتواند ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز موردنظر را کسب نماید، مواردی که توسط اداره مهاجرت در نظر گرفته می‌شود، سن، تجربه کاری، پیداکردن کارفرما، تسلط به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسه و همچنین میزان تحصیلات متقاضی خواهد بود.

شما حتی در صورت کسب امتیاز موردنیاز، باید توسط چهارسازمان نظارتی دولت کانادا مورد ارزیابی قرار گرفت هو قبول شوید، این چهاربخش به شرح ذیل می‌باشد:

  • اداره مراقبت از مرزهای کانادا: بررسی ورود افراد به کشور کانادا از نظر امنیتی به عهده این بخش می‌باشد.
  • اداره امور کارگران خارجی کانادا: توجیه و راهنمایی کارگران خارجی از نظر حق و حقوق کاری و اجتماعی آنان به عهده این بخش می‌باشد.
  • اداره امور مهاجرت و شهروندی کانادا: بررسی و اعلام نظر در خصوص درخواست‌های ویزای شغلی به عهده این بخش می‌باشد.
  • اداره خدمات کانادا: بررسی موضوع درخواست ویزای کاری از این نظر که آیا متقاضیان تخصص فوق در لیست تقاضای کار نباشد، ثبت به مورد اعلام نظر می‌نماید.

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

مطالب مرتبط

رفع ریجکتی کانادا
دعوتنامه کانادا
ویزای کانادا

مقالات مرتبط

افسر مهاجرت کانادا
سوپر ویزای والدین کانادا
درباره کانادا
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.