جاذبه های گردشگری بانکوک

بانکوک

شهر بانکوک به عنوان یک شهر مرموز با جاذبه های توریستی با جنب جوش فراوان و مردمی مهربان همه ساله عده کثیری جهانگرد را به خود جذب می کند .بانکوک پایتخت تایلند است و با مساحت ۱۵۰۰ کیلومتر مربع ، اماکن دیدنی زیادی را برای کشف کردن و بازدید در خود دارد هتل های این شهر بسیار غول پیکر بوده و دارای اتاق های بسیار زیادی می باشند از جاذبه های این شهر می توان به معابد بودا – غذاهای ارزان و تند تایلندی – بازار روی آب – مزرعه تمساح ها  شهر سوخته – باغ وحش طبیعی و تئاتر سیام اشاره کرد .

معابد بودا

بانکوک

در بانکوک معبد های فراوانی وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین مراکز برای توریست ها محسوب می شود  یکی از معبد های معروف معبد مربوط به بودای خوابیده می باشد که با جنسی از طلا  ، ۴۶ متر طول و ۱۵ متر ارتفاع یکی از معروفترین معابد به حساب می آید . شما می توانید از طریق رودخانه و با قایق های سنتی نیز از تعداد زیادی معبد بازدید کنید و این در حالی است که قایق ها در کنار هر یک از معابد توقف می نمایند و شما می توانید با نان های مخصوص که از طریق فروشندگان در حاشیه رودخانه و توسـط طـناب بـرای شمافرستاده می شود به ماهی ها غذا دهید .

غذاهای ارزان تند تایلندی

بانکوک

یکی از مشهورترین غذاها در دنیا غذاهای خیابانی در تایلند می باشد که توسط آشپزخانه های سیار و جلوی چشم شما درست می شود . این غذاها عمدتا از سبزیجات و غذاهای دریایی تشکیل شده و بسیار تند می باشد . یکی از تفریحات مردم و نیز توریست ها ، غذا خوردن است که عمدتا  از این دکه های سیار تهیه می شود . همچنین در بانکوک در هتل های ۵ ستاره و ۴ ستاره شما می توانید از ماساژ تایلندی ( تای ماساژ ) در اتاق خودتان بهره مند شوید .

بازار روی آب

بانکوک

یکی از جذاب ترین مراکز فروش میوه جات در بانکوک بازار روی آب است این بازار در ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بانکوک واقع شده و فروشندگان عمدتا خانم هستند که اجناس خود را بر روی قایق به خریداران عرضه    می کنند .

مزرعه تمساح ها

بانکوک

در ۲۵ کیلومتری جنوب بانکوک مرکزی برای نگهداری کروکودیل ها وجود دارد اکثر این تمساح ها مربوط به آب های شور بوده و نمایش های حیرت آمیزی را برای بازدید کنندگان اجرا می کنند این مرکز عمری بیش از ۳۰ سال دارد و تمساح های چند سانتی متری تا ۶ متری را در خود جا داده است .

شهر سوخته

بانکوک

شهر سوخته یکی از بزرگترین شهر های دنیا و مرکز تمدن آسیای جنوب شرقی می باشد نام این شهر آیوتایا بوده که قدمتی ۴۷۰ ساله دارد معماری به کار رفته در این شهر ، برگرفته از معماری های کهن کامبوج می باشد که در نوع  خود خاص ترین معماری به حساب می آید .

تئاتر سیام

بانکوک

یکی از نادرترین تئاترهای دنیا تئاتر سیام می باشد ، این تئاتر از نظر فضای داخلی بزرگ خود در جهان منحصر به فرد است به طوری که شما می توانید شاهد عبور کشتی ها با طوفان ها موج یا چشمه های طبیعی و نیز پرواز فیل های واقعی در این تئاتر باشید .همچنین در محیط باز این تئاتر شما می توانید از سبک زندگی روستانشینان قدیمی تایلند و پخت پز آنان در محیط کاملا طبیعی بازدید داشته باشید .

“شما می توانید خدماتی از قبیل تورهای آسیا را نیز از ما بخواهید”

تورهای آسیا

تور مالزی
تور ارمنستان
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.