جاذبه های پارک ملی بنف 

پارک بنف کانادا

منظره هایی که از پارک ملی بنف در کانادا می بینید به اندازه ای حیرت آور است که درست مانند یک تابلوی نقاشی خیالی است، جایی مملو از یخچال های طبیعی، دشت های یخی و جنگل های مخروطی شکل و آبهای زلال و شفاف و دریاچه ای که به نظر می رسد از گذشته های بسیار دور روان بوده است و تا ابد هم پر آب خواهد بود. در گذشته افرادی که می خواستند از بنف دیدن کننند، مجبور بودند از راه آهن استفاده کنند چرا که جاده ای که به آن منتهی شود، وجود نداشت اما بعدها جاده سازی انجام شد و گردشگران زیادی را به سوی این پارک طبیعی روانه کرد به طوری که طبق تخمین ها، در سال ۱۹۹۰ حدود ۵ میلیون گردشگر داشته است و این مقدار مطمئنا در طول این سال ها بسیار بیشتر شده است. پارک ملی بنف یکی از پر بازدید ترین پارک های ملی جهان هم هست.
بنف واقعا از آن دست جاهایی است که اگر به آن بروید، دلتان در آن جا خواهد ماند! یکی از بهترین تفریحاتی که در پارک ملی بنف در کانادا می توانید داشته باشید، امکان قایق سواری در دریاچه ی دلفریب آن است، چه در دریاچه ی شگفت انگیز ورمیلیون آن قایق رانی کنید و چه به رودخانه شگفت انگیز Bowبروید، تجربه ای فراموش نشدنی در انتظارتان خواهد بود.
یکی دیگر از بهترین فعالیت های پارک بنف کوهپیمایی در مسیرهای شناخته شده ی بنف و در نزدیک دریاچه Louise است. در طول مسیر چشم انداز بسیار دل انگیزی به درخت های سبز نوک تیز و کوه های خشن و قدرتمند دریاچه ی وسیع و آرام خواهید داشت.

بهترین زمان بازدید از پارک ملی بنف در کانادا

این پارک زمستان های بسیار سرد و برفی و تابستان های ملایم و مطبوعی دارد. شاید زمستان برای خیلی از افراد فصل مناسبی برای رفتن نباشد اما تعدادی از تفریحات این پارک مثل سورتمه سواری، یخ نوردی و اسکی فقط در این فصل انجام می شود. بنابراین زمان مناسب سفر و بازدید کاملا بستگی به سلیقه ها و علایق خودتان دارد.

شما می توانید خدماتی از قبیل ویزای توریستی کانادا یا تورهای کانادا را از ما بخواهید.

مطالب مرتبط

تحصیل در اروپا
دعوتنامه کانادا
رفع ریجکتی کانادا

تورهای کانادا

آپارتمان توریستی در کانادا
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید خدماتی از قبیل ویزای توریستی کانادا یا تورهای کانادا را از ما بخواهید.