تاریخچه ساحل گشت

شرکت ساحل گشت در سال  ۱۳۷۶ تأسیس  و از ابتدا با خلاقیت و نوآوری و با درک عمیق از نیاز گردشگران، گام‌های مؤثری برای بهبود و ارتقاء سطح کیفی تورها برداشته است . ساحل گشت حدود۵۰۰ پرواز فول چارتر و نیز حجم قابل توجهی سیت چارتر در مسیرهای دوبی ، شارجه ، سریلانکا ، قبرس ، استانبول ، آنکارا و تایلند در کارنامه خود دارد.
در سال ۱۳۸۰ ، مجوز فروش بلیط (بند الف) را از سازمان هواپیمایی کشوری اخذ نموده و ظرف کمتر از چند سال در زمره ۱۰ آژانس برتر فروش در شرکت‌های هواپیمایی خارجی قرار گرفت و در سال ۱۳۸۷ نیز رتبه ممتاز فروش پروازهای خارجی ایران ایر را کسب کرد و نهایتأ موفق به عضویت در انجمن بین‎المللی هوانوردی (یاتا) گردید . ساحل گشت سه سال پی در پی رتبه اول فروش تور تایلند با پرواز ماهان را به دست آورد و با اهتمام به جلب نظر مسافرین و کیفیت بخشی به عملیات اجرایی، جزو معدود آژانس‌هایی است که دارای گواهینامه بین‌المللی ایزو  ۱۰۰۰۲ در زمینه رضایتمندی مشتری می‌باشد.
شرکت ساحل گشت در سال ۱۳۸۷ اقدام به خریداری هتل۴  ستاره سان اند سند در دوبی نمود و به این ترتیب نقطه عطفی در ساماندهی تورها و نیز ارائه خدمات کیفی به ایرانیان در کشور امارات به وجود آورد.
ساحل گشت با به کارگیری مدیرانی باتجربه و  ۳۵ نفر کارمند حرفه‎ای و با شیوه‎های نوین و سیستم فروش آنلاین ، در زمینه ویزا و تور کانادا ، تورهای اروپایی ، چین ، مالزی ، تایلند ، دوبی ، آنکارا ، استانبول ، ارمنستان ، گرجستان و نیز تورهای داخلی ، ارائه بیمه‎نامه مسافرتی و صدور گواهینامه بین‎المللی مشغول به فعالیت می‎باشد .

نشانی : تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، بعد از تقاطع سهروردی ، پلاک ۱۴۰
تلفن : ۵۷۸۳۵ – ۰۲۱

اطلاعات تماس و خدمات واحد های شرکت ساحل گشت

* شماره تلگرام شرکت : ۰۹۱۹۸۰۴۰۵۶۸
*  شایان ذکر است که مدیریت شرکت ساحل گشت از طریق ایمیل info@sahelgasht.com
    آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات مسافرین محترم می باشد.
*موبایل مدیریت : ۰۹۱۲۱۳۰۱۴۵۷ منصورسلطانی