سوپر ویزای کانادا، ویزایی است که فرد مقیم در کانادا که شرایط اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دارد، می‌تواند برای پدر، مادر و یا پدربزرگ، مادربزرگ خود، درخواست نماید.

سوپر ویزای کانادا

سوپرویزا

سوپر ویزا به صورت ۱۰ ساله و مولتی صادر می‌گردد لیکن به علت محدودیت ۵ ساله در صدور پاسپورت‌های ایرانی، اعتباری برابر با اعتبار پاسپورت دعوت شونده خواهد داشت و دارنده آن می‌تواند در هر بار ورود به کانادا تا ۲ سال در آن جا بماند، توجه کنید که دعوت کننده که فرزند یا نوه دعوت شونده خواهد بود، باید شرایط مورد نظر را مطابق آئین نامه‌های مهاجرتی، اداره مهاجرت کانادا را دارا باشد.
مدارکی از قبیل فرم های ارزیابی مالیاتی (T4 وT1)، تصویر کارت PR یا پاسپورت کانادایی مدارک مربوط به محل زندگی و اثبات درآمد حداقل ۲۴۰۰۰ دلاری در سال، از جمله شرایطی است که دعوت کننده باید دارا باشد.
در واقع با توجه به اینکه پدر و مادر‌ها و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها به دلایل جسمانی و سنی، شرایط اخذ انواع اقامت‌ها را ندارند، دولت کانادا با ایجاد تسهیلات سوپروایزر درواقع یک نوع “اقامت آسان” را برای والدین فراهم کرده است تا بتوانند در کنار فرزندان خود بوده  و متقابلآ عزیزان ایشان در این لذت سهیم باشند.

سوپر ویزا

جدول نرخی خدمات ویزای کانادا

تور کانادا

ویزای کانادا

با ما تماس بگیرید: ۵۷۸۳۵-۰۲۱

مطالب مرتبط

ویزای شغلی کانادا
دعوتنامه کانادا
رفع ریجکتی کانادا

مقالات مرتبط

افسر مهاجرت کانادا
سوپر ویزای والدین کانادا
درباره کانادا
2 پاسخ
 1. کامران خلیفه
  کامران خلیفه گفته:

  با عرض سلام
  من به عنوان کارآفرین دو تا ایده ی خیلی خوب دارم که میخوام در کشور کانادا اجراشون کنم
  پیشنهاد شما چیه؟
  کدوم نوع ویزا برای من مناسب؟

 2. پاسخ
  پاسخ گفته:

  با سلام
  برای ایده و هدفی که شما دارید و اینکه می خواهید بدانید با چه شیوه ای به کانادا ورود کنید،شرایط سنی-تحصیلات-رشته تحصیلی و … تعیین کننده شیوه ورود شما خواهد بود.با ما تماس بگیرید و با آقای سلطانی مذاکره کنید.

نظر خود را بنویسید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.