سوپر ویزای کانادا، ویزایی است که فرد مقیم در کانادا که شرایط اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دارد، می‌تواند برای پدر، مادر و یا پدربزرگ، مادربزرگ خود، درخواست نماید.

سوپر ویزای کانادا

سوپرویزا

سوپر ویزا به صورت ۱۰ ساله و مولتی صادر می‌گردد لیکن به علت محدودیت ۵ ساله در صدور پاسپورت‌های ایرانی، اعتباری برابر با اعتبار پاسپورت دعوت شونده خواهد داشت و دارنده آن می‌تواند در هر بار ورود به کانادا تا ۲ سال در آن جا بماند، توجه کنید که دعوت کننده که فرزند یا نوه دعوت شونده خواهد بود، باید شرایط مورد نظر را مطابق آئین نامه‌های مهاجرتی، اداره مهاجرت کانادا را دارا باشد.
مدارکی از قبیل فرم های ارزیابی مالیاتی (T4 وT1)، تصویر کارت PR یا پاسپورت کانادایی مدارک مربوط به محل زندگی و اثبات درآمد حداقل ۲۴۰۰۰ دلاری در سال، از جمله شرایطی است که دعوت کننده باید دارا باشد.
 در واقع با توجه به اینکه پدر و مادر‌ها و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها به دلایل جسمانی و سنی، شرایط اخذ انواع اقامت‌ها را ندارند، دولت کانادا با ایجاد تسحیلات سوپروایزر درواقع یک نوع “اقامت آسان” را برای والدین فراهم کرده است تا بتوانند در کنار و متقابلآ فرزندان یا نوادگان ایشان از این لذت سهم داشته باشند.

با ما تماس بگیرید: ۵۷۸۳۵-۰۲۱

سوپرویزا
در مورد ویزای تحصیلی کانادا
دعوتنامه کانادا
ویزای شغلی کانادا
کار غیرقانونی در کانادا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.