ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا

کانادا یک کشور در شمال آمریکای می باشد که به عنوان کشور بسیار توسعه یافته شناخته شده است. به همین دلیل تقاضای مردم برای سفر به کانادا به طور پیوسته در چند سال گذشته افزایش یافته است. لازمه سفر به کانادا داشتن ویزای توریستی کانادا است که این ویزا میتواند به دو صورت باشد ویزای یک بار ورود و چند بار ورود. در ادامه همراه ما باشید با معرفی این دو نوع ویزای توریستی کانادا:
ویزای یکبار ورود و یا singel visa : این نوع ویزا به این شکل برای مسافر ارائه میشود که فقط یکبار میتواند وارد خاک کانادا شود مدت زمان ماندن در خاک کانادا برای این ورود بر اساس تشخیص آفیسر میباشد.

ویزای چند بار ورورد یا ویزای مولتی کانادا (Multi Canada Visa) : این نوع ویزا بسیار محبوب بوده چرا که با یکبار ارسال مدارک و طی نمودن مراحلی برای سفارت کانادا، و با تایید شدن مسافر از طرف آفیسر می تواند ویزای مولتی کانادا را بگیرد. که به واسطه آن  ۵ سال برای ایرانها ورورد و خروج از خاک کانادا تثبیت میشود و مسافر میتواند تا ۵ سال در خاک کانادا باشد اما هر شش ماه یکبار باید این خاک را ترک کند این ملزم به بازگشت به خاک ایران نیست و میتواند به صورت یک سفر یک روزه باشد و به نزدیک ترین کشور به کانادا سفر کند و دوباره به خاک این کشور برگردد.

ساحل گشت یکی از معتبرترین مراکز ارائه ویزای مولتی ۵ ساله کانادا میباشد که سالانه مسافران زیادی را به خاک کانادا روانه کرده است چرا که این واحد گردشگری، نماینده شرکت کانادای سلطان تراول واقع در خاک کانادا میباشد. که دارای مهر رسمی نوتاری است. ساحل گشت با داشتن تیم بسیار حرفه ای در زمینه مشاوره رایگان جهت جمع آوری مدارک مهم که در قبولی شما بسیار تاثیر گذار است ، میباشد. همچنین با داشتن بخش فنی و اجرای به درخواست کننده ویزای توریستی کانادا کمک میکند تا بتواند به هدف خود برسد. این بخش با مطالعه دقیق پرونده و مدارک مسافر و برطرف کردن نواقص کمک شایانی میکند و همچنین با بررسی کل پرونده اگر نیاز به مدرکی مهمتر که بسته به شرایط مسافر باشد به او اعلام میشود که همین نکته میتواند برگ برنده ای برای مسافر باشد.

میتوانید برای مشاوره بیشتر به آژانس مسافرتی ساحل گشت واقع در خیابان دکتر بهشتی – بعد از تقاطع سهروردی – پلاک ۱۴۰ مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید...

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *