ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی کانادا ۵ ساله

ویزای توریستی یک مجوز برای ورود به کشور مدنظر است. با داشتن این مجوز شما به راحتی وارد خاک آن کشور شده و میتوانید برای مدتی در آنجا باشید. لازم به ذکر است انواع ویزا وجود دارد. که میتوان چنین نوشت: ویزا توریستی – ویزای دائمی – ویزای تحصیلی – ویزای کاری و … که در این میان ویزای توریستی یکی از محبوب ترین ها است.  بنابرین در این مطلب به معرفی ویزای توریستی کانادا میپردازیم.

همانطور که میدانید کشور کانادا به دلیل کیفیت بالای زندگی و امکانات رفاهی یکی از مکانهای است که هر شخصی تمایل دارد در آن زندگی کند. اما ویزای توریستی کانادا ۵ ساله میتواند مناسب ترین مجوز برای ورود به کانادا باشد. اگر مسافری موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شود میتواند به مدت ۵ سال به عنوان یک توریست در این کشور زندگی کند. اما لازم به ذکر است که مسافر هر ۶ ماه یکبار باید خاک این کشور را ترک کند. حتی میتواند این خروج به صورت یکساعته باشد مثلا میتواند به نزدیکترین کشور مثل کوبا یا دومینیکن سفر کند و یک ساعت بعد به کانادا برگرددید . در واقع فقط مهر خروج از کاناد در سیستم آن کشور ثبت شود. و میتواند ۶ ماه دوم زندگی در کانادا را از سر بگیرد.

اما برای گرفتن ویزای ۵ ساله کانادا داشتن یکسری مدارک الزامی بوده که به واسطه این مدارک مسافر میتواند به راحتی به هدف خود برسد. البته لازم به توضیح است باید کارشناساهای که در این زمینه پروندهای مسافر را بررسی میکنند بسیار متخصص و با تجربه باشند تا با توجه به نیاز پرونده مدارکی را اضافه یا کم کند. و این مدارک اضافی یا مدارک برداشته شده از پرونده کمک شایانی در قبولی ویزای توریستی کانادا دارد.

همنطور که اشاره شد در روند پرونده یکسری مدارک باید اررائه شود. که این مدارک باید در زمینه شغلی – ملکی – سابقه سفر – توانایی مالی باشد. هر پارامتر اهمیتهای زیادی برای آفیسر دارد و میتواند در روند پرونده تاثیر گذار باشد چرا که به صورت مثال سابقه سفر میتواند مدرک معتبری برای شما باشد که اهل سفر هستید و در نتیجه شخص بررسی کننده پرونده شما به این موضوع واقف شده و یک امتیاز به شما برای ویزای توریستی کانادا داده میشود.

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید...

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *