شرکت ساحل گشت با ۲۴ سال سابقه و دارای وکلای مجرب در کانادا، درخواست ویزای شما را به صورت کاملا قانونی و دقیق به سفارت ارائه می‌نماید. اخذ ویزای تضمینی کانادا دو مرحله مهم خواهد داشت، اول اینکه مدارک به درستی تشخیص و تهیه گردد و دوم اینکه این مدارک درست به سفارت ارائه گردد.

ویزای تضمینی

توجه داشته باشید که موارد عمده و مورد نظر سفارت، که بیشترین وزنه را در بررسی درخواست شما خواهد داشت عبارتند از:

  • اموال غیر منقول – مانند آپارتمان، خانه، زمین، مزرعه، باغ و امثالهم
  • تمکن مالی – شما باید بر اساس “جدول تمکن مالی” اداره مهاجرت کانادا، معادل ریالی ۲۴۰۰۰ دلار کانادا در بانک نشان دهید، برای سایر همراهان خود تا ۱۲۰۰۰ دلار (معادل ریالی) کافی خواهد بود.
  • سفر – تعداد سفرهایی که شما رفته‌اید نشان دهنده این است که شما اهل سفر هستید و این عامل در اخذ ویزای توریستی کانادا مهم خواهد بود.
  • شغل – وجود شغل تعریف شده و معتبر به همراه مدارک بیمه مربوطه نقش تعیین کننده‌ای در اخذ ویزای تضمینی کانادا خواهد داشت.

افسر مهاجرتی به چه مواردی در شغل‌ها دقت دارد؟

اصولا شغل‌ها به دو بخش کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از “مشاغل دارای کردیت سرمایه‌ای” و نیز “مشاغل دارای کردیت جاری”، مشاغلی که دارای کردیت سرمایه ای می‌باشند مشاغل خاص و دارای جایگاه اجتماعی می‌باشند، مانند اعضا هیات علمی، جراحان و مشاغلی از این قبیل، این مشاغل، با افزایش نرخ ارز (دلار) یا تنگناهای اقتصادی در کشور، تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، ولی مشاغل دارای کردیت جاری، مثل صاحبان بنگاه‌های اقتصادی، شرکت‌ها، کارمندان بخش خصوصی و دولتی با نوسانات ارزی یا بروز مشکلات اقتصادی یا رکود، سریعا تحت تاثیر قرار می‌گیرند، افسران مهاجرتی در بررسی درخواست ویزای شما، این قبیل موارد را در نظر می‌گیرند.
بنابراین موقعیت شغلی نقش تعیین کننده‌ای در قبولی شما خواهد داشت. زیرا شغل مناسب که منبع تامین مال متقاضی است، از یک سو باعث تقویت میزان تمکن مالی شما می‌گردد و از سوی دیگر وجود اموال غیرمنقول و نیز کثرت سفرهای شما را منطقی جلوه خواهد داد، مدارک مورد نیاز در بخش ویزای توریستی کانادا به تفصیل توضیح داده شده است.

آیا وجود ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تعیین کننده می‌باشد؟

همانطور که در مباحث قبل مطرح کردیم اگر شما شغلی با کردیت سرمایه‌ای داشته باشید، ویزای شینگن در پروسه ویزای تضمینی کانادا، نقش تعیین کننده نخواهد داشت، زیرا در مدارک اعلام شده از سوی اداره مهاجرت کانادا، وجود ویزای شینگن، شرط صدور ویزای توریستی کانادا نیست.
لیکن وجود شینگن به عنوان یک قانون نانوشته، به عنوان شواهد و قرائن برای افسر مهاجرتی مطرح خواهد بود ولی توجه نمایید که شغل معتبر و دارای “کردیت سرمایه ای” شواهد و قرائن “معتبرتری” از ویزای شنگن می‌باشد، بنابراین، اینکه ویزای شینگن مورد نیاز هست یا نه، ارتباط مستقیمی به آیتم‌ها و سایر شرایط متقاضی از جمله “شغل معتبر” خواهد داشت.
در نتیجه تشخیص شرایط و قابلیت‌های متقاضی و ارائه درست و کامل آن به سفارت کانادا، در اخذ ویزای تضمینی کانادا بسیار مهم خواهد بود و شرکت ساحل گشت با تجربه ۲۴ ساله و دارا بودن وکلای مجرب و شرکت توریستی در کانادا (مونترال) آماده ارائه این خدمات می‌باشد.

هزینه ویزای تضمینی

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

مقالات مربوط

ویزای کانادا
ویزای کانادا
ویزای کانادا
ویزای کانادا
0 پاسخ

نظر خود را بنویسید...

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *