تحصیل در اروپا

سالانه افراد بسیاری از اقصی نقاط جهان، اقدام به درخواست پذیرش و نهایتاً تحصیل در دانشگاه‌های اروپا می‌نمایند. شاید یکی از علت‌های اصلی این حجم بالا از تقاضا، از یک طرف معتبر بودن مراکز آموزشی و از سوی دیگر رایگان یا ارزان بودن تحصیل در اروپا می‌باشد.

تحصیل در اروپا

قدمت مراکز آموزشی و دانشگا‌های معتبر در اروپا که قدمت برخی از آنان به ۹۴۰ سال می‌رسد (مثل دانشگاه بولونیا در ایتالیا) و نیز تنوع در رشته‌های مورد تدریس یکی از خصوصیات شاخص کشورهای این قاره‌ می‌باشد، ضمن اینکه تحصیل در رشته‌های پزشکی و مهندسی (با گرایشات کامل) و نیز رشته‌های مثل شیمی، اقتصاد، بازرگانی و حقوق و … در بسیاری از موارد رایگان یا با هزینه‌های بسیار پایین امکان پذیر می‌باشد.
برای اینکه بتوانید در یکی از دانشگاه‌های اروپا تحصیل نمایید در ابتدا باید از دانشگاه موردنظر پذیرش بگیرید که این پذیرش ارتباط مستقیم به سابقه، مقطع و رشته تحصیلی و نیز معدل شما دارد (که معمولاً معدل بالای ۱۴ مدنظر می‌باشد). مدرک زبان نیز با توجه به شرایط و حدنصاب موردنظر در دانشگاه‌های مختلف فرق دارد (در دانشگاه‌های معتبر معمولاً مدرک آیلتس با نمره ۶/۵ مورد انتظار تحصیل در اروپا خواهد بود).
شما می‌توانید از خدمات ویزای تحصیلی ما نیز از طریق تماس و مشاوره با کارشناسان مربوطه بهره‌مند شوید.

با ما تماس بگیرید ۵۷۸۳۵-۰۲۱

ویزای انگلیس

دعوتنامه برای ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

0 پاسخ

نظر خود را بنویسید...

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *